معرفی شرکت

شرکت پویه الکترونیک با سابقه ای بالغ بر 20 سال فعالیت در زمینه تأمین تجهیزات برق بدون وقفه UPS از انواع AC و DC در ایران و اجرای پروژه های متعدد صنعتی در صنایع کشور و حضور در لیست سازندگان مورد تأیید صنایع نفت ، شرکت گاز و پتروشیمی آمادگی خویش را برای تأمین نیاز های صنعتی کشور به تجهیزات برق بدون وقفه به شرح ذیل اعلام میدارد .

تولید UPS های DC (شارژر/ركتيفاير) در ولتاژهاي 12/24/48/110/220/500 ولت از 10 الي 1000 آمپربصورت Single/Double/Duty Standby و UPS های AC (شارژر/ركتيفاير/اينورتر) در ظرفيتهاي 5 الي 120 كيلو ولت آمپر بصورت Single وCold Standby مخصوص مصارف پالايشگاهي و نيرو گاهي مطابق با استاندارهاي IPS وIEC مورد تائيد وزارت نیرو و وزارت نفت .
تولید اينورتر هاي صنعتي تکفازتا ظرفيت 40 كيلو ولت آمپر و سه فاز تا ظرفیت 120 کیلو ولت آمپربصورت SingleوCold Standby مخصوص مصارف پالايشگاهي / نيرو گاهي/اداري مطابق با استاندارهاي IPS وIEC مورد تائید وزارت نیرو و وزارت نفت .
تولید ولتاژ استبلايزرهاي صنعتي و اداري از نوع الكترونيكي سه فاز و تكفاز.
تولید مبدلهاي DC/DC تا توان 10 كيلو وات .
تولید ترانسهاي پر قدرت صنعتي تا توان 10 مگا وات آمپر.
طراحي و توليد منابع تغذيه الكترونيك صنعتي.
همچنین بخش بازرگانی این شرکت قادر به تامین اقلام زیر از کمپانی های خارجی میباشد:

UPS هاي اداری و صنعتی ساخت شركتهاي CEC و MTI کانادا ، CEG و Powertronix ایتالیا
باطريهاي نيكل كادميوم ساخت شركتهاي ALCAD/SAFT سوئد و کمپانی HBL انگلستان.
باطريهايVRLAمخصوص مصارف مخابراتي / اضطراري از شركتهاي SONNENSCHEIN/EXIDE/CEC
باطريهاي OPZS ساخت شركت EXIDE/SONNENSCHEIN/CEC از نوع PLANTE مخصوص مصارف نيروگاهي مورد تائيد وزارت نيرو
لازم به ذکر است ، این شرکت دارای تأییدیه های فنی از شرکت ملی گاز ، صنایع پتروشیمی ، نفت و وزارت نیرو می باشد. در پایان خواهشمند است ، در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با این شرکت تماس حاصل فرمایید.

با احترام

بیژن فرخی – مدیر عامل

پل ارتباطی

تلفن تماس :

02188528297-9

فاکس :

02188528297-9

دسترسی سریع

درباره ما

شرکت پویه الکترونیک با سابقه ای بالغ بر 20 سال فعالیت در زمینه تأمین تجهیزات برق بدون وقفه UPS از انواع AC و DC در ایران و اجرای پروژه های متعدد صنعتی در صنایع کشور و....